Take a fresh look at your lifestyle.

درباره ما

چند سال پیش به عنوان رییس بخش نرم افزار یک شرکت معظم در سطح کشور وظیفه هدایت و پشتیبانی حدود چهل نرم افزار مختلف را با کمک چهل نفر پرسنل بصورت مستقیم و بیش از صد نفر بصورت غیرمستقیم بعهده داشتم شرایط کاری بسیار سختی بود لذت واقعی  از کار نمی بردم و تمام اوقاتم صرف کارکردن بود. حتی زمانی که منزل یا پیش دوستان و آشنایان بودم تمام فکرم مشغول کار بود. شرایط بد آن زمان مرا به سمت و سویی هدایت کرد که در ادامه بطور مختصر باشما در میان خواهم گذاشت …

در ابتدا به چند سوال پاسخ دهید:

آیا دوست دارید بتوانید به راحتی و بدون دردسر و بدون صرف زمان زیادی از هر مکان و در هر زمانی کسب و کارتان را مدیریت کنید؟

آیا دوست دارید هر زمانی که خواستید در کنار خانواده، دوستان ، اقوام و آشنایان بوده و در صورت لزوم انجام کار، از آن نیز لذت ببرید؟

آیا دوست دارید با داشتن چند شغل بتوانید آنها را بدون دردسر مدیریت کنید؟

چنانچه پاسخ به سوالات فوق و سوالاتی از این دست مثبت است در این سایت با ارایه اطلاعات و راهکارها و ارایه نمونه های واقعی کاری، سعی خواهیم کرد به خواسته هایتان برسید.

برای انجام اینکار فعالیت هایمان را در سه فاز انجام خواهیم داد، اول اینکه بررسی کنیم که چی داریم، در فاز دوم اصلاح فعالیت ها و فرآیندها و در فاز سوم بررسی می کنیم به چه صورت می توانیم آنها را اسمارت (هوشمندشان) کنیم(چی داریم – چگونه اصلاح و چگونه اسمارت).

در فاز اول جمع آوری امکانات، شرایط، نیروی انسانی، توانمندی ها، پتانسیل ها، تجهیزات، تکنولوژی و …. و در فاز دوم با مهندسی مجدد فعالیت ها و فرآیندهای کاری آنها را  ساده و سیستماتیک کرده و در فاز سوم با به خدمت در آوردن فناوری اطلاعات و ارتباطات تا حد امکان هوشمندی را به کسب و کار وارد می کنیم.

شاید راجع به انقلاب صنعتی چهارم چیزهایی شنیده یا خوانده باشید در انقلاب صنعتی اول تولید و خدمات به صورت مکانیزه، در انقلاب صنعتی دوم به صورت تولید انبوه و در انقلاب صنعتی سوم خودکار سازی فعالیت ها و در انقلاب صنعتی چهارم هوشمند سازی انجام خواهد شد.

آب، برق، گاز و تلفن چهار عنصری هستند که بصورت سرویس کار می کنند به عبارتی به اندازه میزان استفاده پول پرداخت می کنید و عنصر پنجمی نیز در زندگی مان وارد شده و به سرعت نیز در حال تسری در کلیه بخش های زندگی مان بوده و آن پردازش ابری است به عبارتی بسته به نیازمان سرویس مورد نظر را شناسایی و دریافت و براساس میزان استفاده پول پرداخت می کنیم.

یکی از سه مهارت مورد نیاز تا سال 2020 بنا به مقالات منتشره از اجلاس سران اقتصادی داووس‏‏‏، خلاقیت می باشد به عبارتی سرویس مورد نظر براساس نیاز و با توجه به خلاقیت فرد امکان اخذ و استفاده دارد. آیا خود را برای سال 2020 آماده کردیم؟